dominik.svoboda@crudex.cz 732 191 116


NAŠI TRENÉŘIlogo

Petr Zázvorka 22 let, licencovaný trenér mládeže, aktivní hráč fotbalu, který s fotbalem začínal od pěti let, k jeho největším fotbalovým úspěchům patří starty v dorostenecké divizi. Nyní působí jako aktivní hráč v klubu FK Slavoj Třebenice, kde měl obrovský podíl se založením mužského celku. Začínal v Třebenicích jak s jeho hráčskou, tak i s jeho trenérskou kariérou. Nyní trénuje v klubu ASK FK Lovosice mladší přípravku, člen komise mládeže okresního fotbalového svazu Litoměřice, trenér výběru okresního fotbalového svazu Litoměřice U12." Jakožto rodák z Třebenic jsem zde začínal s fotbalovou minipřípravkou, s kterou jsem další rok přešel do mladší přípravky, poté jsem se začal věnovat trénování Lovosické mladší přípravky, kterou mám na starosti již 2,5 roku, jakožto člen komise mládeže okresního fotbalového svazu Litoměřice a trenér výběru působím 4 roky, dále taktéž působím jako trenér na letních fotbalových kempech po Litoměřickém okresu."

Václav Kubát, 40 let, celoživotní sportovec tělem i duchem, krom fotbalu se věnuje hokeji, nohejbalu či florbalu, držitel UEFA licence. Předseda komise mládeže okresního fotbalového svazu Litoměřice. Jako kouč se specializuje na přípravky, prošel si mini přípravkou, mladší i starší přípravkou. V současné době trenér starší přípravky ASK FK Lovosice. Člen komise mládeže okresního fotbalového svazu Litoměřice, kde vede tým okresního výběru U11. Bohaté zkušenosti s koučováním talentované mládeže. Kromě trénování mládeže ve svém domácím klubu a okresním výběru trénuje i na letních kempech."Krom trénování mám velký koníček v odborné literatuře z oblasti mentálního rozvoje dětí, poznávání a rozvíjení talentu, odemykání dětského potenciálu a pozitivní přístup."


logo


logo

Dominik Svoboda 18 let, aktivní hráč, trenér a student. Dominik hrál fotbal již od svých 5 let, a to za FK Libochovice. Za žáky a dorost působil v týmu SK Sokol Brozany, kde nyní i trénuje žákovské kategorie hrající krajské soutěže. Dnešním dnem působí jako aktivní hráč v klubu FK ASK Lovosice, kde zároveň též trénuje fotbalovou školičku."Sportu kompletně se věnuji od malička, baví mě se sebevzdělávat a vychovávat naší mladou budoucnost. Nejvíce tíhnu k dětem v žákovském věku, nicméně mám zkušenosti i s menšími fotbalisty ve věku přípravkovém."